| Вага | 1500-1550 кг |
|---|---|
| Розміри | 4595 × 1860 × 1690 мм |
| Колісна база | 2715 mm |
| Модельний рік | 2024, 2023 |
| Двигун | 1.5 Turbo – 197PS |
| Передача | 7-DCT |
| Підгрупа | Hurricane, 1.5TD |
| Модель | Gloden, Platinum, Diamond, Staryy, Glory, Customized, Prestige, Star Sky, Honor |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Fothing T5 EVO
Діапазон цін: від $16,352 до $22,899
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.