| Paino | 1500-1550 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4595 × 1860 × 1690 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2715 mm |
| Model Year | 2024, 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 197PS |
| Voimansiirto | 7-DCT |
| Sub Group | Hurricane, 1.5TD |
| Model | Gloden, Platinum, Diamond, Staryy, Glory, Customized, Prestige, Star Sky, Honor |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Fothing T5 EVO
Hintaluokka: $16,352 - $22,899
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.