| Vægt | 1500-1550 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4595 × 1860 × 1690 mm |
| Wheelbase | 2715 mm |
| Model Year | 2024, 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 197PS |
| Transmission | 7-DCT |
| Sub Group | Hurricane, 1.5TD |
| Model | Gloden, Platinum, Diamond, Staryy, Glory, Customized, Prestige, Star Sky, Honor |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Fothing T5 EVO
Prisinterval: $16,352 til $22,899
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.