| Ağırlık | 2800-2910 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4825 × 1930 × 1666 mm |
| Wheebase | 2925 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery Capacity – kWh | LFP – 75kwh, NCM -100kWh |
| Electric Motor | Dual – 646PS, Single – 422PS |
| Sürüş Modu | RWD, AWD |
| Model | Smart Drive 75kwh, Long Range Smart Drive 100kwh, Long Range Smart Drive AWD 100kwh |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Expenditure | Luxury |
| Sürüş Modu | AWD, RWD |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
Zeekr 7X
Fiyat aralığı: $34,571 - $40,586
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Zeekr Intelligence Technology Co., Limited.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.