| Ağırlık | 1950-2010 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4780 × 1866 × 1510 mm |
| Wheelbase | 2880 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery | LFP-65.28Kwh, LFP-73.98Kwh |
| Electric Motor | Single – 272PS |
| Model | 550 Joy, 550 Pro, 550 Pro Smart, 630 Pro, 630 Pro Smart, 630 Max Smart |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
TOYOTA BZ5
Fiyat aralığı: $21,246 - $32,704
All videos and pics are copyrighted by FAW Toyota Motor Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.





















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.