| Ağırlık | 3110-3220 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5090 × 2061 × 1986 mm |
| Wheelbase | 3000 mm |
| Model Year | 2024, 2025 |
| Engine | PHEV 3.0T-360PS |
| Şanzıman | 9-AT |
| Battery | NCM-37.1Kwh |
| Electric Motor | Single-163PS |
| Sürüş Modu | 4WD |
| Model | Hi-4 T Zen, Hi4-T Vision, Hi4-Z First Edition |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | 4WD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
TANK 700 PHEV
Fiyat aralığı: $67,212 - $109,926
All videos and pics are copyrighted by Great Wall Auto Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.



















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.