| Vægt | 3110-3220 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5090 × 2061 × 1986 mm |
| Wheelbase | 3000 mm |
| Model Year | 2024, 2025 |
| Engine | PHEV 3.0T-360PS |
| Transmission | 9-AT |
| Battery | NCM-37.1Kwh |
| Electric Motor | Single-163PS |
| Kørselstilstand | 4WD |
| Model | Hi-4 T Zen, Hi4-T Vision, Hi4-Z First Edition |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | 4WD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
TANK 700 PHEV
Prisinterval: $67,212 til $109,926
All videos and pics are copyrighted by Great Wall Auto Group.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.



















Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.