| Ağırlık | 1940-2030 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4983 × 1967 × 1786 mm |
| Wheelbase | 2915 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 242PS |
| Şanzıman | 9-AT |
| Sürüş Modu | 2WD, 4WD |
| Model | Comfort, Privileged, Cross, Prestige |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Roewe RX9
Fiyat aralığı: $28,776 - $39,906
All videos and pics are copyrighted by SAIC Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.