| Greutate | 1940-2030 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4983 × 1967 × 1786 mm |
| Wheelbase | 2915 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 242PS |
| Transmisie | 9-AT |
| Modul Drive | 2WD, 4WD |
| Model | Comfort, Privileged, Cross, Prestige |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Roewe RX9
Interval de prețuri: $28,776 până la $39,906
All videos and pics are copyrighted by SAIC Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.