| Ağırlık | 1145-1177 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4312 × 1760 × 1613 mm |
| Wheelbase | 2620 mm |
| Model Year | 2023, 2022 |
| Engine | 1.5L – 122PS |
| Şanzıman | CVT |
| Model | Modern, Deluxe, Flagship, XL Modern, XV Deluxe, XV TOP Flagship |
| Marka Menşei | Japan |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Compact |
Nissan Kicks
Fiyat aralığı: $14,699 - $22,556
All videos and pictures are copyrighted by Dongfeng Nissan Auto Co., Limited
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.