| Ağırlık | 1780-1810 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 5078 × 1860 × 1480 mm |
| Wheelbase | 3079 mm |
| Model Year | 2023 Facelift, 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 197 PS, 2.0 Turbo 258PS |
| Şanzıman | 9-AT |
| Model | E 260 L Sport, E 260 L, E 300 L Sport Modern, E 300 L Sport Deluxe, E 300 L Sport Prestige, E 300 L Modern, E 300 L Deluxe, E 300 L Prestige |
| Sürüş Modu | RWD, 4WD 4MATIC |
| Marka Menşei | German |
| Araç Tipi | Sedan |
| Sürüş Modu | RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Mercedes E Class
Fiyat aralığı: $72,037 - $93,218
All videos and pictures are copyrighted by Mercedes Benz China Limited.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.