| Ağırlık | 2150-2240 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4818 × 1912 × 1580 mm |
| Wheelbase | 2954 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity | LFP 65.0 – kWh, NCM 79.7 – kWh |
| Electric Motor | Single – 245PS, Dual – 287PS |
| Sürüş Modu | FWD, AWD |
| Model | Smart, Prestige, GS Edition, GS Long Range AWD |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | AWD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Marka Menşei | United States |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Buick E4
Fiyat aralığı: $24,045 - $34,571
All pics and videos are copyrighted by SGM.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.
Hoşunuza gidebilir…

Cadillac LYRIQ
Fiyat aralığı: $44,767 - $63,113 Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir






















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.