| Ağırlık | 1530-1637 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4670 × 1865 × 1678 mm |
| Wheelbase | 2755 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 200PS, 2.0 Turbo – 236PS, 2.0L Hybrid – 150PS HEV |
| Şanzıman | 8-AT, 6-AT |
| Sürüş Modu | 2WD, 4WD |
| Model | Deluxe, Prestige, Flagship |
| Marka Menşei | Korea |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
KIA Sportage
Fiyat aralığı: $29,430 - $38,924
All videos and pictures are copyrighted by Yueda KIA Auto Co., Ltd
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.