| Ağırlık | 1254-1344 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4672 × 1815 × 1478 mm |
| Wheelbase | 2688 mm, 2614 mm – Bora Legend |
| Model Year | 2019, 2021, 2023 |
| Engine | 1.2 Turbo – 116PS 200TSI, 1.4 Turbo – 150PS 280TSI, 1.5 Turbo -160PS 300TSI, 1.5L – 112PS, 1.5L – 113PS |
| Şanzıman | 5-MT, 6-AT, 7-DSG |
| Facelift | Facelift, Original Edition |
| Model | Trendline, Leading, Modern, Comfort Line, 30th Anniversary, Elite, Luxury, Mobile Limited, Mobile, Joy, Smart, Joy PRO, Smart PRO, Prestige |
| Marka Menşei | German |
| Araç Tipi | Sedan |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic, Manual |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Compact |
Volkswagen Bora
Fiyat aralığı: $16,172 - $25,698
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.