| Ağırlık | 1615 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4637 × 1796 × 1422 mm |
| Wheelbase | 2789 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 306PS |
| Şanzıman | 7-DCT |
| Model | AMG A 35 L |
| Sürüş Modu | 4 Matic |
| Marka Menşei | German |
| Araç Tipi | Sedan |
| Sürüş Modu | 4WD |
| Expenditure | Luxury |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
Mercedes A Class AMG
$65,441
All videos and pictures are copyrighted by Mercedes Benz China Limited.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.