| Ağırlık | 1365-1390 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4330 × 1825 × 1660 mm |
| Wheelbase | 2600 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.4 Turbo – 160PS |
| Şanzıman | 7-DCT |
| Model | Deluxe, Prestige |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Economy and Small |
Changan CS35 PLUS
Fiyat aralığı: $15,370 - $16,352
All pics are videos are copyrighted by Changan Auto Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.