| Ağırlık | 1435-1470 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4602 × 1825 × 1540 mm |
| Wheelbase | 2670 mm |
| Model Year | 2024 |
| Battery Capacity - kWh | 48.16 – kWh, 53.61 – kWh |
| Electric Motor | Single – 136PS |
| Model | 405Km Mobility, 455Km Mobility |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | Sedan |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Compact |
Chery Arrizo e
Fiyat aralığı: $22,977 - $23,729
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.