| Paino | 1435-1470 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4602 × 1825 × 1540 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2670 mm |
| Model Year | 2024 |
| Battery Capacity - kWh | 48.16 – kWh, 53.61 – kWh |
| Electric Motor | Single – 136PS |
| Model | 405Km Mobility, 455Km Mobility |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
Chery Arrizo e
Hintaluokka: $22,977 - $23,729
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.