| Ağırlık | 1610-1760 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4740 × 1905 × 1680 mm |
| Wheelbase | 2755 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | PHEV .5L-112PS, BEV |
| Şanzıman | 1-DHT |
| Battery | LFP-8.5Kwh, LFP-19.09LKwh |
| Electric Motor | Single-218PS |
| Model | 55Km Cruise, 55Km Discovery, 120Km Cruise+, 120Km Discovery +, 120Km Navi, Standard |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Economy and Small |
Geely Galaxy Starship 7
Fiyat aralığı: $16,008 - $21,410
All videos and pics are copyrighted by Geely Auto Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

























Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.