| Vægt | 1610-1760 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4740 × 1905 × 1680 mm |
| Wheelbase | 2755 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | PHEV .5L-112PS, BEV |
| Transmission | 1-DHT |
| Battery | LFP-8.5Kwh, LFP-19.09LKwh |
| Electric Motor | Single-218PS |
| Model | 55Km Cruise, 55Km Discovery, 120Km Cruise+, 120Km Discovery +, 120Km Navi, Standard |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Economy and Small |
Geely Galaxy Starship 7
Prisinterval: $16,008 til $21,410
All videos and pics are copyrighted by Geely Auto Group.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.

























Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.