| Greutate | 1840-1990 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4450 × 1836 × 1572 mm |
| Wheelbase | 2750 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery Capacity – kWh | NCM-66kWh, LFP-49kwh |
| Electric Motor | Single – 272PS, Dual – 428PS |
| Modul Drive | RWD, AWD |
| Model | 5 Seater, 5 Seater Long Range, 4 Seater Magic Cubic, 5 Seater Sport, 4 Seater Magic Cubic |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Compact |
Zeekr X
Interval de prețuri: $22,406 până la $29,925
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Zeekr Intelligence Technology Co., Limited.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.