| Greutate | 1625-1660 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4793 × 1837 × 1730-1765 mm |
| Wheelbase | 2810 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 177PS |
| Transmisie | 7-DCT |
| Model | PRO 270T Elite, PRO 270T Deluxe, PRO 270T Prestige, PRO 270T Glory, PRO 270T Premium |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | MiniVan |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
Trumpchi M6
Interval de prețuri: $19,609 până la $26,157
All pics and videos are copyrighted by GAC group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.