| Greutate | 2230-2360 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5016 × 1909 × 1796 mm |
| Wheelbase | 3000 mm |
| Model Year | 2022 |
| Battery Capacity – kWh | 90.0 – kWh |
| Electric Motor | Single – 245PS |
| Model | Silver, Gold, First Class Platinum, First Class Titanium, First Class Diamond |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | MiniVan |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Roewe iMAX8 EV
Interval de prețuri: $39,068 până la $54,105
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.