| Greutate | 1771-1840 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4655 × 1890 × 1664 mm |
| Wheelbase | 2765 mm |
| Model Year | 2023 eRX5, 2021 ePLUS |
| Engine | 1.5 Turbo – 188PS, 1.5 Turbo – 169PS |
| Transmisie | AMT |
| Battery Capacity – kWh | 12.3 – kWh, 11.1 – kWh |
| Electric Motor | Single – 245PS, Single – 136PS |
| Model | Comfort, Prestige, Premium, Deluxe, Flagship |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
Roewe eRX5
Interval de prețuri: $22,241 până la $24,481
All videos and pics are copyrighted by SAIC Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.