| Greutate | 1503-1604 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4935 × 1875 × 1500 mm |
| Wheelbase | 2945 mm |
| Model Year | 2023, 2022 |
| Engine | 1.5 Turbo – 190PS EcoBoost 180, 2.0 Turbo – 238PS EcoBoost 245 |
| Transmisie | 8-AT |
| Model | Modern, Comfort, Deluxe, Premium, ST-Line |
| Marca Origine | United States |
| Tipul de vehicul | Sedan |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Ford Mondeo
Interval de prețuri: $24,520 până la $35,487
All pics are copyrighted by Changan Ford Auto Co., Ltd
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.



















Recenzii
Nu există recenzii până acum.