| Paino | 1503-1604 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4935 × 1875 × 1500 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2945 mm |
| Model Year | 2023, 2022 |
| Engine | 1.5 Turbo – 190PS EcoBoost 180, 2.0 Turbo – 238PS EcoBoost 245 |
| Voimansiirto | 8-AT |
| Model | Modern, Comfort, Deluxe, Premium, ST-Line |
| Merkki Alkuperä | United States |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Ford Mondeo
Hintaluokka: $24,520 - $35,487
All pics are copyrighted by Changan Ford Auto Co., Ltd
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.