| Greutate | 1526-1735 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4610 × 1876 × 1685 mm |
| Wheelbase | 2720 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 1.5 Turbo – 173PS, 2.0 Turbo – 231PS |
| Transmisie | 6-MT, 6-DCT, 7-DCT |
| Modul Drive | 2WD, 4WD |
| Model | Modern, Deluxe, Trophy Prestige, Trophy Premium, Trophy Flagship |
| Marca Origine | China, United Kingdom |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic, Manual |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
MG HS (Navi)
Interval de prețuri: $16,336 până la $26,157
All videos and pics are copyrighted by SAIC Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.