| Paino | 1526-1735 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4610 × 1876 × 1685 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2720 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 1.5 Turbo – 173PS, 2.0 Turbo – 231PS |
| Voimansiirto | 6-MT, 6-DCT, 7-DCT |
| Ajotila | 2WD, 4WD |
| Model | Modern, Deluxe, Trophy Prestige, Trophy Premium, Trophy Flagship |
| Merkki Alkuperä | China, United Kingdom |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic, Manual |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
MG HS (Navi)
Hintaluokka: $16,336 - $26,157
All videos and pics are copyrighted by SAIC Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.