| Greutate | 1118-1145 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4109 × 1694 × 1537 mm |
| Wheelbase | 2530 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5L – 124PS |
| Transmisie | CVT |
| Model | SPORT, SPO-SS, CRO-S, CRO-SS |
| Marca Origine | Japan |
| Tipul de vehicul | Hatchback |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Economy and Small |
Honda Life
Interval de prețuri: $16,008 până la $18,463
All videos and pics are copyrighted by Dongfeng Honda Auto Co., Limited.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.