| Greutate | 2450-2460 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5050 × 1995 × 1750 mm |
| Wheelbase | 3005 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 154PS |
| Battery Capacity | 40.9 – kWh |
| Electric Motor | Dual – 449PS |
| Modul Drive | AWD |
| Model | Air, Pro, Max |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Li Auto L7
Interval de prețuri: $48,090 până la $57,113
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.