| Waga | 2450-2460 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5050 × 1995 × 1750 mm |
| Wheelbase | 3005 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 154PS |
| Battery Capacity | 40.9 – kWh |
| Electric Motor | Dual – 449PS |
| Tryb jazdy | AWD |
| Model | Air, Pro, Max |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Li Auto L7
Zakres cen: od $48,090 do $57,113
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.