–
Jetour Dashing i-DM
Interval de prețuri: $22,541 până la $25,549
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Greutate | 1800-1810 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4590 × 1900 × 1690 mm |
| Wheelbase | 2720 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5T-156PS |
| Transmisie | 3-DHT |
| Battery | LFP-19.27Kwh |
| Electric Motor | Single-170PS |
| Model | Flash, Flash01, Flash02 |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Modul Drive | 2WD |
| Car Size | Compact |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.





















Recenzii
Nu există recenzii până acum.