| Greutate | 1280-1325 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4572 × 1825 × 1482 mm |
| Wheelbase | 2670 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5L – 116PS, 1.6L – 90PS |
| Transmisie | 5-MT, CVT |
| Model | CNG Deluxe, Manual Youth Edition, CVT Youth Edition |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | Sedan |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Transmisie | Automatic, Manual |
| Car Size | Compact |
Chery Arrizo 5
Interval de prețuri: $9,805 până la $14,044
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.