| Greutate | 1240-1340 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4730 × 1820 × 1505 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2022 Plus, 2023 |
| Engine | 1.6L- 128PS GDI, Blue Whale 1.4 Turbo – 160PS GDI |
| Transmisie | 5-MT, 7-DCT, CVT |
| Model | Elite, Deluxe, Prestige, Flagship |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | Sedan |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Transmisie | Automatic, Manual |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Compact |
Changan EADO
Interval de prețuri: $11,932 până la $17,007
All videos and pics are copyrighted by Changan Auto Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.