| Weight | 1240-1340 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4730 × 1820 × 1505 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2022 Plus, 2023 |
| Engine | 1.6L- 128PS GDI, Blue Whale 1.4 Turbo – 160PS GDI |
| Overføring | 5-MT, 7-DCT, CVT |
| Model | Elite, Deluxe, Prestige, Flagship |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | Sedan |
| Kjøremodus | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Overføring | Automatic, Manual |
| Drivlinje | |
| Car Size | Compact |
Changan EADO
Price range: $11,932 through $17,007
All videos and pics are copyrighted by Changan Auto Group.
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.