| Greutate | 1608-1697 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4720 × 1910 × 1702 mm |
| Wheelbase | 2825 mm |
| Model Year | 2024 |
| Engine | 1.5 Turbo -204PS |
| Transmisie | 7-DCT |
| Model | Deluxe, Prestige |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
Aeolus Vast and Mighty
Interval de prețuri: $21,263 până la $22,899
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.