| Waga | 1608-1697 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4720 × 1910 × 1702 mm |
| Wheelbase | 2825 mm |
| Model Year | 2024 |
| Engine | 1.5 Turbo -204PS |
| Transmisja | 7-DCT |
| Model | Deluxe, Prestige |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
Aeolus Vast and Mighty
Zakres cen: od $21,263 do $22,899
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.