| Greutate | 1710-1775 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4549 × 1860 × 1689 mm |
| Wheelbase | 2734 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 150PS, 2.0 Turbo – 254PS |
| Transmisie | 3-DHT, 8-AT |
| Modul Drive | 2WD, 4WD |
| Model | EN-F AM, EM-F PM, EM-F Morning, Asian Games Edition, Pro, Halo, Phantom |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | 4WD, FWD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
Lynk&Co 01
Interval de prețuri: $27,782 până la $34,631
All videos and pics are copyrighted by Lynk&Co Auto Sales Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.