| Waga | 1710-1775 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4549 × 1860 × 1689 mm |
| Wheelbase | 2734 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 150PS, 2.0 Turbo – 254PS |
| Transmisja | 3-DHT, 8-AT |
| Tryb jazdy | 2WD, 4WD |
| Model | EN-F AM, EM-F PM, EM-F Morning, Asian Games Edition, Pro, Halo, Phantom |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | 4WD, FWD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
Lynk&Co 01
Zakres cen: od $27,155 do $33,850
All videos and pics are copyrighted by Lynk&Co Auto Sales Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.