| Weight | 1710-1775 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4549 × 1860 × 1689 mm |
| Wheelbase | 2734 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 150PS, 2.0 Turbo – 254PS |
| Overføring | 3-DHT, 8-AT |
| Kjøremodus | 2WD, 4WD |
| Model | EN-F AM, EM-F PM, EM-F Morning, Asian Games Edition, Pro, Halo, Phantom |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | SUV |
| Kjøremodus | 4WD, FWD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Lynk&Co 01
Price range: $27,155 through $33,850
All videos and pics are copyrighted by Lynk&Co Auto Sales Group.
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.