| Greutate | 2395-2545 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4960 × 1985 × 1736 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2950 mm |
| Grupul motopropulsor | BEV, REEV 1.5T-152PS |
| Battery | NCM – 97.64kwh, LFP – 37kwh |
| Electric Motor | Single-309PS, Dual-462PS, Dual-469PS |
| Model | Max+ Long Range, AWD Ultra, AWD Max+ |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
AITO M6
Interval de prețuri: $44,162 până la $50,709
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
S-ar putea să-ți placă și…

AITO M7
Interval de prețuri: $37,564 până la $57,113 Selectează opțiunile Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
















Recenzii
Nu există recenzii până acum.