| Greutate | 1647-1692 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4390 × 1790 × 1560 mm |
| Wheelbase | 2610 mm |
| Model Year | 2022 |
| Battery Capacity - kWh | 53.6 – kWh, 68.8 – kWh |
| Electric Motor | Single – 182PS, Single – 204PS |
| Model | e Shape, e Speeding, e Motion, e Realm |
| Marca Origine | Japan |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Compact |
Honda e:NS1
Interval de prețuri: $26,316 până la $32,782
All videos and pics are copyrighted by Dongfeng Honda Auto Co., Limited.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.