| Greutate | 1837-1962 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4930 × 1895 × 1484 mm |
| Wheelbase | 2915 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery | LFP-58Kwh, LFP-73Kwh |
| Electric Motor | Single-218PS, Single-272PS |
| Model | 510 Air, 510 Pro, 510 Max, 625 Pro, 625 Max |
| Marca Origine | Japan |
| Tipul de vehicul | Sedan |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Nissan N7
Interval de prețuri: $18,030 până la $22,541
All videos and pics are copyrighted by GAC Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.

















Recenzii
Nu există recenzii până acum.