| Weight | 1525-1553 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4760 × 1815 × 1421 mm |
| Wheelbase | 2775 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 211PS, 2.0 Turbo – 237PS |
| Gear Box | 8-AT |
| Model | 25T Modern, 25T Deluxe, 28T Deluxe, 28T Prestige |
| Drive Mode | RWD |
| Brand Origin | United States |
| Vehicle Type | Sedan |
| Drive Mode | RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Gear Box | Automatic |
| Powertrain | |
| Car Size | Intermediate |
Cadillac CT4
Price range: $35,961 through $42,509
All videos and pics are copyrighted by SGM.
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.