| Weight | 1365 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4695 × 1780 × 1435 mm |
| Wheelbase | 2750 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 2.0L- 152PS Hybrid, 2.0L – 171PS |
| Gear Box | E-CVT, CVT |
| Model | Leading, Deluxe, Prestige |
| Brand Origin | Japan |
| Vehicle Type | Sedan |
| Drive Mode | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Gear Box | Automatic |
| Powertrain | |
| Car Size | Intermediate |
TOYOTA Levin GT
Price range: $22,883 through $27,794
All videos and pictures are copyrighted by GAC TOYOTA Auto Co., Ltd
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.