| Waga | 2150-2190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5346 × 1976 × 1781 mm |
| Wheelbase | 3180 mm |
| Model Year | 2023, 2024 |
| Engine | 2.0 Turbo – 186PS 330TSI, 2.0 Turbo – 220PS 380TSI |
| Transmisja | 7-DSG |
| Model | Business, Luxury, Prestige Speedy, Prestige, Flagship |
| Pochodzenie marki | German |
| Typ pojazdu | MiniVan |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Volkswagen Viloran
Zakres cen: od $47,436 do $65,932
All videos and pictures are copyrighted by SAIC Volkswagen Auto Co., Ltd
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.