| Waga | 1695-1729 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4778 × 1850 × 1437 mm |
| Wheelbase | 2872 mm |
| Model Year | 2024, 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 197PS, 2.0 Turbo – 250PS, 2.0 Turbo – 163PS |
| Transmisja | 7-DCT, 8-AT |
| Model | B4 Smart Relax, B4 Smart Visionary, B5 Smart Elegance, B3 Smart Motive |
| Sub Category | Deluxe, Sport |
| Pochodzenie marki | EU |
| Typ pojazdu | Sedan |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Volvo S60
Zakres cen: od $48,598 do $63,002
All videos and pictures are copyrighted by Volvo China Limited.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.