| Waga | 1595-1755 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4516 × 1843 × 1569 mm |
| Wheelbase | 2680 mm |
| Model Year | 2024, 2023, 2023 Facelift |
| Engine | 1.5 Turbo – 160PS 35TFSI, 2.0 Turbo – 186PS 40TFSI, 2.0 Turbo – 220PS 45TFSI, 1.4 Turbo – 150PS 35TFSI |
| Transmisja | 7-DSG |
| Tryb jazdy | 2WD, 4WD quattro |
| Model | Trendline, Modern, Marketed Special Edition, RS Burning Set, Deluxe, Snow & Ice Sport Edition |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | 4WD, FWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Pochodzenie marki | German |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Compact |
Audi Q3 Sportback
Zakres cen: od $47,354 do $59,794
All videos and pictures are copyrighted by FAW Volkswagen Auto Co., Ltd
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.