| Paino | 1595-1755 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4516 × 1843 × 1569 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2680 mm |
| Model Year | 2024, 2023, 2023 Facelift |
| Engine | 1.5 Turbo – 160PS 35TFSI, 2.0 Turbo – 186PS 40TFSI, 2.0 Turbo – 220PS 45TFSI, 1.4 Turbo – 150PS 35TFSI |
| Voimansiirto | 7-DSG |
| Ajotila | 2WD, 4WD quattro |
| Model | Trendline, Modern, Marketed Special Edition, RS Burning Set, Deluxe, Snow & Ice Sport Edition |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | 4WD, FWD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Merkki Alkuperä | German |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
Audi Q3 Sportback
Hintaluokka: $47,354 - $59,794
All videos and pictures are copyrighted by FAW Volkswagen Auto Co., Ltd
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.