| Waga | 1580-1590 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4458 × 1890 × 1530 mm |
| Wheelbase | 2702 mm |
| Model Year | 2022 |
| Engine | 2.0 Turbo – 190PS, 2.0 Turbo – 254PS |
| Transmisja | 7-DCT, 8-AT |
| Model | Plus, Pro, Summer Limited, Halo, Halo Driving Set |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | Hatchback, SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
Lynk&Co 02 Hatchback
Zakres cen: od $24,683 do $29,758
All videos and pics are copyrighted by Lynk&Co Auto Sales Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.